Batıkent Halı Yıkama

Batıkent halı yıkama

Batıkent Ankara’nın yerleşik hayata geçiş yapmış en yoğun ilçeleri arasında yerini almaktadır. Batıkent’te Halı yıkama de eskiden olduğu gibi balkonlarda ya da ev önlerinde yapılması güç durumdadır. Hele ki günümüzde var olan susuzluk tehlikesi göz önünde bulundurulduğunda bireyler doğrudan Batıkent halı yıkama firmamızı tercih etmektedir.

Batıkent halı yıkama firması dışında bir alternatif var mı?

Civarımızda size en yakın kuruluş olarak hizmet vermekteyiz, fason halı yıkama işlemi yapan bireyler dışında çok aktif bir şekilde varlığını sürdürmekte olan halı yıkama firmaları yoktur. Sizlere alanında profesyonel ekibimiz ile beraber hizmet vermekte olan bir kuruluş oluşumuz ve alanında uzman bir şekilde halılarınızın yıkanıyor olmasını sağlıyoruz.

Halı yıkama işlemlerinde neden bizi tercih etmelisiniz?

Batıkent’te Halı yıkama işlemleri için halılarınızda hiçbir şekilde deformasyon ya da tahribata sebebiyet vermeden doğrudan halılarınız üzerinde etkin bir temizlik sağlayabilmek adına halınızın türüne göre temizleme işlemlerini yapıyoruz.

Ne tür halıların temizliğini sağlıyoruz?

Makine halısı, shaggy halı, ısparta halısı, samur halı, makine yapımı hazır kilimlerin temizliği, bez taban, hint kilimi, demirci kilimi, dokuma kilimler, nepal halısı, bünyan halısı, hereke halısı, ladik halı, step halı, kars halısı ve ipek halı başta olmak üzere tüm halı çeşitleri için temizlik sağlanmaktadır.

Halıların temizliğinde neden antibakteriyel temizlik önemli?

Halılar üzerinde kirli ya da temiz çoraplar ve ayaklar ile sürekli olarak dolaştığımız ürünlerdir. Aynı zamanda da ev dekorasyonumuz için etkili bir bütünleyici olarak göz önünde bulundurmamız gereken ürünlerdir. Bu ürünlerin temizliğinde antibakteriyel temizlik tercih ediyor olmamızdaki en önemli sebep halılarımızın bakteri taşımaması ve kolay kirlenmesini engellemektir. Sağlıklı yarınlara ulaşmak isterseniz sizlerde antibakteriyel halı yıkama tercih edin.

Ankara Halı Yıkama Facebook SayfasıAnkara Halı Yıkama Twitter SayfasıAnkara Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK